Bezpieczeństwo

Przywiązujemy bardzo dużą wagę do kwestii związanych z bezpieczeństwem usługi Click2CallMe.

  • Dane użytkowników są przechowywane w zabezpieczonych bazach danych utrzymywanych na serwerach czołowych dostawców rozwiązań chmurowych – Salesforce, OVH, AWS.
  • Hasła podawane przez użytkowników w usłudze są zaszyfrowane – nie przechowujemy w bazie danych niezaszyfrowanych haseł.
  • Dane podawane podczas rejestracji konta są przechowywane w bazach danych usługi Click2CallMe – w żaden sposób nie udostępniamy powierzonych danych innym podmiotom. Dane kontaktowe wykorzystujemy jedynie w celach związanych ze świadczeniem usługi (np. informacja o nowych funkcjach, powiadamianie o wygaśnięciu subskrypcji lub pracach serwisowych, itp.).
  • Płatności za subskrypcję Click2CallMe są realizowane poprzez czołowe kanały płatnicze, takie jak: Przelewy24, DotPay. W usłudze nie pobieramy ani nie przechowujemy danych kart płatniczych.
  • Połączenia z naszą usługą są realizowane w oparciu o bezpieczne protokoły – HTTPS, WSS. Połączenia są szyfrowane za pomocą certyfikatów SSL wygenerowanych przez Certum. Kliknij poniżej na pieczęć certyfikatu SSL żeby sprawdzić jego ważność oraz autentyczność.

Kontynując korzystanie z tej strony zgadzasz się na użycie ciasteczek. więcej informacji

Opcje ciasteczek (pliki cookie) na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka", aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia z przeglądania strony. Kontynuując korzystanie ze strony bez zmiany ustawień ciasteczek lub klikając w "Akceptuj" wyrażasz zgodę na stosowanie ciasteczek. Jednocześnie pragniemy poinformować, że zbieramy anonimowe statystyki wyświetlania strony przy użyciu narzędzi Google Analytics.

Zamknij