Click2CallMe to komunikator internetowy dla stron www – jak się zaraz dowiesz, nie tylko! Możesz wykorzystać go także w swoich kanałach social media. Dajemy Ci możliwość stworzenia dedykowanej strony dzwonienia dla osób, które trafią na nią np. z Facebooka. Wygląda niemal jak standardowa strona dzwonienia, na którą użytkownik trafia z Twojej strony internetowej. Z dodatkową opcją spersonalizowania komunikatu – wyjaśnienia, co użytkownik powinien zrobić, poinformowania o usłudze. Połączenie dla Twoich klientów jest oczywiście darmowe – jak zwykle z Click2CallMe.

Teraz pytanie brzmi: jak przekierować na stronę dzwonienia z Facebooka? Są na to dwa sprawdzone przez nas sposoby – wybierz ten, który bardziej Ci odpowiada lub przetestuj obydwa i sprawdź, który zadziała lepiej w przypadku Twoich klientów.

 

  1. Przypięty post

Pierwszy sposób polega na opublikowaniu specjalnego postu, który będzie linkował (najlepiej Page Post Link, w którym linkuje cała grafika) bezpośrednio do strony dzwonienia. Ponieważ to post, masz dodatkowe miejsce, by wyjaśnić o co chodzi, jak to działa i – dodać ważną informację o tym, że połączenie jest bezpłatne. Po publikacji postu przypnij go, by wyświetlał się zawsze na samej górze fanpage’a. Pamiętaj, że przypiąć możesz w tym samym czasie tylko jeden post. Dlatego, jeśli w później wyróżnisz w ten sposób inny post, ten linkujący do specjalnej strony dzwonienia spadnie w feedzie i użytkownikowi trudno będzie go odszukać.

 

  1. Przycisk kierujący na stronę dzwonienia

Od jakiegoś czasu Facebook daje możliwość wykorzystania specjalnego przycisku z Call To Action, znajdującego się pod cover photo. Możesz tam m.in. odsyłać użytkowników do messengera, by napisali wiadomość do strony na Facebooku lub zachęcać do wysłania maila czy przejścia na stronę www.

By kierować z przycisku na specjalną stronę dzwonienia Click2CallMe, zachęcamy Cię do wybrania Call To Action „Skontaktuj się z nami” oraz podania przy tym linku do dedykowanej strony dzwonienia. To jest tak proste! Daj swoim klientom możliwość dzwonienia do Ciebie bezpłatnie (i niemal bezpośrednio) także z Facebooka.

 

Przeczytaj więcej na temat dopasowywania strony dzwonienia do swoich potrzeb.

Kontynując korzystanie z tej strony zgadzasz się na użycie ciasteczek. więcej informacji

Opcje ciasteczek (pliki cookie) na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka", aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia z przeglądania strony. Kontynuując korzystanie ze strony bez zmiany ustawień ciasteczek lub klikając w "Akceptuj" wyrażasz zgodę na stosowanie ciasteczek. Jednocześnie pragniemy poinformować, że zbieramy anonimowe statystyki wyświetlania strony przy użyciu narzędzi Google Analytics.

Zamknij