Click2CallMe powstało po to, by Twój biznes mógł rosnąć. Każdemu biznesowi potrzebni są zadowoleni klienci, z którymi Ty masz dobry kontakt i to niezależnie od tego, czy działacie w tej samej strefie czasowej, czy na dwóch różnych kontynentach. Poznaj 5 mocnych powodów, dla których warto zacząć korzystać z Click2CallMe.

 

  1. Szybki i prosty kontakt z potencjalnym klientem

Widżet Click2CallMe na Twojej stronie internetowej pozwala na natychmiastowy kontakt z Tobą. Potencjalny klient odwiedzający witrynę mający pytanie klika w ikonkę, dzwoni i od razu może otrzymać odpowiedź. Nie musi pisać maili ani wiadomości, nie musi używać telefonu, dzwoni bezpośrednio z przeglądarki, z Twojej strony WWW.

Pierwszy kontakt ma zawsze znaczenie. Jeśli będzie sprawny, a problem potencjalnego klienta zostanie szybko rozwiązany, jego wątpliwość rozwiana, to Ty otrzymujesz na start tej relacji dużego plusa. Dzięki temu możesz łatwiej budować dalszą relację kliencką, która może nieść za sobą owocną i długofalową współpracę.

 

  1. Naturalne podtrzymywanie relacji z klientem

Jeśli Twój klient już raz przekona się, że może w prosty sposób skontaktować się z Tobą bezpośrednio z Twojej strony WWW, będzie tam do Ciebie wracać. Stały kontakt to szansa na pogłębienie relacji z klientem, nawiązanie bliższej współpracy. Niezależnie od tego, jaki biznes prowadzisz, Click2CallMe pomoże Ci nie tylko nawiązywać, ale też rozwijać relacje. Klient wie, że zawsze (w godzinach Twojej pracy) jesteś dostępny i może się z Tobą skontaktować w kilka chwil.

 

  1. Dbasz o swój nowoczesny wizerunek

Twoja konkurencja stara się być zawsze o krok przed Tobą? To spróbuj ją przegonić! Popularność widżetów do kontaktu na stronach internetowych rośnie, ale jeszcze wiele sklepów internetowych czy firm usługowych nie daje możliwości szybkiego i sprawnego kontaktu bezpośrednio ze swojej strony WWW. Bądź przed nimi i już dziś zapisz się na darmowy 30-dniowy test Click2CallMe. Daj gościom swojej strony poczucie, że nieustannie czuwasz i jesteś do ich dyspozycji.

 

  1. Możesz współpracować z zagranicznymi rynkami

Jeśli działasz na rynkach zagranicznych albo masz w planach ekspansję, to świetnie! Click2CallMe jest widżetem międzynarodowym i pozwala dzwonić do Ciebie z całego świata. Wystarczy połączenie z Internetem i przeglądarka. Twój biznes może więc śmiało rosnąć!

 

  1. Wszystko to w bardzo konkurencyjnej cenie

Oferujemy Ci korzystanie z Click2CallMe w bardzo konkurencyjnych cenach. Masz do wyboru kilka pakietów – zależnie od Twoich potrzeb. Ceny zaczynają się już od 29 zł netto / miesiąc. Jeśli masz pytania, odezwij się do nas. Odpowiemy szybko i sprawnie na Twoje wątpliwości.

Już dziś zacznij przygodę z Click2CallMe!

Kontynując korzystanie z tej strony zgadzasz się na użycie ciasteczek. więcej informacji

Opcje ciasteczek (pliki cookie) na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka", aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia z przeglądania strony. Kontynuując korzystanie ze strony bez zmiany ustawień ciasteczek lub klikając w "Akceptuj" wyrażasz zgodę na stosowanie ciasteczek. Jednocześnie pragniemy poinformować, że zbieramy anonimowe statystyki wyświetlania strony przy użyciu narzędzi Google Analytics.

Zamknij