Kontakt z klientem to podstawa udanego biznesu – to wiemy od dawna. Pytanie brzmi: w jaki sposób kontaktować się z nim, by był zadowolony, a kontakt na tyle udany, by przyczyniał się do wzrostu sprzedaży. Na rynku dostępnych jest wiele usług, które mogą pomóc Ci kontaktować się z Twoimi klientami przy użyciu Twojej strony internetowej. Click2CallMe to jedna z nich. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy porównanie, które powinno Ci pomóc wybrać usługę odpowiednią dla Ciebie i Twojego biznesu.

 

Kawa na ławę

W poniższej tabeli przygotowaliśmy zestawienie istotnych cech i możliwości, jakie dają dostępne na rynku usługi. Dzięki temu możesz sprawdzić, co daje Click2CallMe vs podobne oprogramowania służące do kontaktu z klientami poprzez stronę WWW. Staraliśmy się skupić na cechach istotnych z punktu widzenia Twojego oraz Twojego klienta.

„1/2” oznacza, że usłudze nie można w pełni przypisać danej cechy

Przy tworzeniu Click2CallMe najważniejsze było dla nas umożliwienie wartościowego i wygodnego kontaktu między Twoim biznesem a klientem. Tylko taki kontakt może skutkować nawiązaniem relacji i, docelowo, sprzedażą produktu bądź usługi.

 

Click2CallMe jest dla Ciebie?

Ty najlepiej znasz swoich klientów i ich potrzeby. My znamy biznesy takie, jak Twój i po czasie testów oraz rozmów z przedsiębiorcami podjęliśmy decyzję o stworzeniu Click2CallMe. Jeśli zależy Ci na sprawnym kontakcie z klientami z całego świata, już dziś zapisz się na DARMOWY 30-dniowy okres próbny. Przekonaj się sam, czy Click2CallMe jest dla Ciebie.

Kontynując korzystanie z tej strony zgadzasz się na użycie ciasteczek. więcej informacji

Opcje ciasteczek (pliki cookie) na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka", aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia z przeglądania strony. Kontynuując korzystanie ze strony bez zmiany ustawień ciasteczek lub klikając w "Akceptuj" wyrażasz zgodę na stosowanie ciasteczek. Jednocześnie pragniemy poinformować, że zbieramy anonimowe statystyki wyświetlania strony przy użyciu narzędzi Google Analytics.

Zamknij