Jesteś jednym z naszych aktualnych lub potencjalnych klientów i na pewno zależy Ci na tym, by zawsze mieć wybór. Podobno wygląd jest nieistotny, liczy się wnętrze, jednak my wychodzimy z założenia, że w pewnych sytuacjach to, co widoczne dla oka, ma ogromne znaczenie. Dlatego zadbaliśmy o to, byś mógł wybrać nie tylko odpowiedni dla siebie pakiet usług, ale także spersonalizować przycisk, dzięki któremu Twoi klienci zadzwonią do Ciebie.

Podkreśl kolorem charakter swojej marki

Nasze naturalne ubarwienie to połączenie jasnej zieleni i pomarańczy. Tobie dajemy jednak do wyboru więcej kolorów:

  • Zielony

  • Niebieski

  • Fioletowy

  • Pomarańczowy

Wybierając kolor przycisku, pamiętaj, by z jednej strony pasował on do układu Twojej strony, a z drugiej – wyróżniał się. To ważne, by na każdej podstronie użytkownik mógł bez problemu dostrzec przycisk.

 

Wybierz najlepsze miejsce dla swojego przycisku

Kolejna decyzja, jaka stoi przed Tobą, to wybór położenia przycisku. Umożliwiamy Ci usytuowanie go w jednym z 4 rogów strony. Najbardziej intuicyjne jest położenie w prawym dolnym rogu. Jednak, jeśli na Twojej stronie przycisk w tym miejscu utrudniłby czytanie treści, lepiej zdecydować się na inne jego umiejscowienie.

 

Napisz odpowiednie “Call To Action”

Na koniec najważniejsza decyzja – jaki tekst znajdzie się na Twoim przycisku. Możesz napisać, co tylko zechcesz. Pamiętaj jednak o tym, że najlepsze będzie krótkie i zachęcające do podjęcia akcji hasło. Tutaj kilka przykładów:

  •      Zadzwoń teraz
  •      Zadzwoń do nas
  •      Zadzwoń
  •      Skontaktuj się z nami
  •      Zadzwoń do „nazwa Twojej firmy”

To, co napiszesz na przycisku, także jest komunikatem Twojej marki. Jeśli możesz sobie pozwolić na luźniejszą formę, nic nie stoi na przeszkodzie, by tutaj takiej użyć.

 

Przycisk Click2CallMe jest gotowy!

Po ustawieniu tych kilku parametrów, przycisk jest gotowy do implementacji. Wklej kod JavaScript podany w panelu użytkownika na swoją stronę i sprawdź, jak prezentuje się Twój przycisk Click2CallMe. Tutaj nasz kolorowy przykład:

 

Zmieniaj swój przycisk, kiedy chcesz

Nie przejmuj się, jeśli zechcesz zmienić później swój przycisk: jego kolor, umiejscowienie czy treść Call To Action. Kod JavaScript wystarczy wkleić na stronę tylko raz, a zmian możesz dokonywać, kiedy zechcesz. Wystarczy, że po ich zapisaniu przeładujesz swoją stronę.

Kontynując korzystanie z tej strony zgadzasz się na użycie ciasteczek. więcej informacji

Opcje ciasteczek (pliki cookie) na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka", aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia z przeglądania strony. Kontynuując korzystanie ze strony bez zmiany ustawień ciasteczek lub klikając w "Akceptuj" wyrażasz zgodę na stosowanie ciasteczek. Jednocześnie pragniemy poinformować, że zbieramy anonimowe statystyki wyświetlania strony przy użyciu narzędzi Google Analytics.

Zamknij