W dzisiejszych czasach obsługa klienta na wysokim poziomie to podstawa funkcjonowania biznesu. Jeśli posiadasz firmę, Twoim zadaniem jest m.in. zapewnienie klientowi komfortu współpracy i wygodnego kontaktu z Tobą. Ponadto, często ten pierwszy kontakt, gdy klient poznaje oferowany przez Ciebie produkt czy usługę, bywa decydujący. Co zrobić, by wybrał właśnie Ciebie?

 

Click2CallMe pozwala na darmowy kontakt z całego świata

To ewenement na polskim rynku. Oferujemy usługę, która pozwala Twoim klientom zadzwonić do Ciebie zupełnie ZA DARMO z KAŻDEGO ZAKĄTKA ŚWIATA. Wystarczy jedynie połączenie z Internetem. Jeśli prowadzisz międzynarodowy biznes, Twój klient z pewnością doceni to, że nie musi wydawać pieniędzy na kontakt z Twoją firmą.

 

Twój klient pozostaje anonimowy

W ostatnich latach użytkownicy Internetu są coraz częściej nakłaniani (bądź zmuszani) do zostawiania wrażliwych danych w wielu serwisach WWW. Dzieje się to głównie przy okazji rejestracji, ale też w momencie, w którym klient chce się skontaktować z właścicielem danego serwisu. Dzięki Click2CallMe Twój klient może nawiązać anonimowy kontakt z Tobą. Wykonując połączenie, nie musi zostawiać żadnych danych kontaktowych do siebie. To daje mu poczucie bezpieczeństwa i spokoju, że dane kontaktowe nie będą nadużywane.

 

Wystarczy przeglądarka i dowolne urządzenie podłączone do Internetu

Dokładnie! Przycisk Click2CallMe będzie widoczny dla  klientów przeglądających Twoją stronę na dowolnym urządzeniu oraz przeglądarce (Google Chrome lub Mozilla Firefox). System zadziała zarówno na smartfonie, tablecie, jak i desktopie. Dzięki temu ułatwiasz życie swoim klientom jeszcze bardziej, bo mogą skontaktować się z Tobą praktycznie w każdej sytuacji.

 

Najbardziej naturalna forma kontaktu to kontakt głosowy

Zdecydowanie tak! My również wychodzimy z takiego założenia. Dużo szybciej i sprawniej załatwiamy z klientami wszelkie sprawy, gdy rozmawiamy z nimi twarzą w twarz lub przez telefon. Jeśli i Ty uważasz, że kontakt głosowy ułatwi Ci obsługę oraz pozyskanie nowych klientów, skorzystaj z Click2CallMe – już teraz ZA DARMO przez 30 dni. Sprawdź, jak Click2CallMe pracuje dla Twojego biznesu.

 

Nie każ czekać swoim klientom

Dzięki przyciskowi Click2CallMe Twój klient może zadzwonić do Ciebie od razu. Nie musi czekać aż odpiszesz na jego wiadomość lub oddzwonisz, gdy on zostawi Ci numer do siebie. Dzwoni od razu i jeśli tylko Ty lub Twój konsultant jesteście dostępni, połączy się z Tobą w jednej chwili.

Kontynując korzystanie z tej strony zgadzasz się na użycie ciasteczek. więcej informacji

Opcje ciasteczek (pliki cookie) na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka", aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia z przeglądania strony. Kontynuując korzystanie ze strony bez zmiany ustawień ciasteczek lub klikając w "Akceptuj" wyrażasz zgodę na stosowanie ciasteczek. Jednocześnie pragniemy poinformować, że zbieramy anonimowe statystyki wyświetlania strony przy użyciu narzędzi Google Analytics.

Zamknij