Obsługa aplikacji wspierających Twój biznes wymaga zwykle nauki i często przysparza wielu negatywnych wrażeń, pochłaniając przy okazji cenny czas, który wolałbyś przeznaczyć na efektywną pracę. Zupełnie odwrotnie jest w przypadku Click2CallMe. Rozpoczęcie korzystania z usługi oraz bieżąca obsługa panelu użytkownika jest intuicyjna i na pewno nie zabierze Ci czasu, który jest na wagę złota.

 

Błyskawiczna rejestracja

Rejestracja w usłudze Click2CallMe zajmie Ci zaledwie kilka minut. Wystarczy, że podasz podstawowe dane i potwierdzisz rejestrację, klikając w link, który otrzymasz od nas mailem. Tylko tyle! Nie musisz wypełniać żadnych długich formularzy.

Już teraz (i tylko teraz!) możesz zapisać się na darmowy 30-dniowy test Click2CallMe. Bądź jedną z pierwszych osób, która dostanie szansę na rozwinięcie swojego biznesu poprzez łatwiejszy kontakt z klientem.

 

Zależy nam na Twoim czasie

Po rejestracji pozostaje Ci umieszczenie przycisku na stronie i codzienne logowanie do panelu użytkownika. Ty decydujesz o tym, kiedy jesteś dostępny i możesz odbierać połączenia od swoich klientów – osobiście czy przy wsparciu konsultanta. Pamiętaj, że osoba, która odbiera połączenia powinna mieć do dyspozycji zestaw słuchawkowy przeznaczony do rozmów internetowych. To zapewni najwyższą jakość połączenia.

Jeśli chcesz, by połączeniami mogła zarządzać więcej niż jedna osoba, możesz założyć niezależne konta dla swoich pracowników – konsultantów. Każdy z nich będzie mógł kontaktować się z klientami. Dodatkowo, w panelu użytkownika możesz ustawić godziny kontaktu z Twoją firmą. Gdy ktoś spróbuje zadzwonić do Ciebie, gdy będziesz niedostępny, dostanie możliwość zamówienia rozmowy. Wówczas dostaniesz od nas informację mailem – kto i kiedy chciałby z Tobą porozmawiać. W Click2CallMe automatyzujemy operacje na tyle, na ile to możliwe. Dbamy o to, byś oszczędzał czas swój i swoich klientów.

 

Dajemy Ci wsparcie

Jeśli pojawią się w Twojej głowie pytania dotyczące korzystania z Click2CallMe, w każdej chwili możesz skontaktować się z nami. Na pewno pomożemy i odpowiemy na Twoje pytania tak szybko, jak to będzie możliwe.

Kontynując korzystanie z tej strony zgadzasz się na użycie ciasteczek. więcej informacji

Opcje ciasteczek (pliki cookie) na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka", aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia z przeglądania strony. Kontynuując korzystanie ze strony bez zmiany ustawień ciasteczek lub klikając w "Akceptuj" wyrażasz zgodę na stosowanie ciasteczek. Jednocześnie pragniemy poinformować, że zbieramy anonimowe statystyki wyświetlania strony przy użyciu narzędzi Google Analytics.

Zamknij