Moment pierwszej konfrontacji swojej wizji z grupą szczerych odbiorców to zawsze spore wyzwanie dla twórców. Tak było i w naszym przypadku. Click2CallMe po raz pierwszy zaprezentowaliśmy światu na InfoShare w Gdańsku. Byliśmy tam w dniach 22-23 maja. I wróciliśmy stamtąd z ładunkiem pozytywnych wrażeń.

 

Pozytywny odzew na Click2CallMe

Znaczną część InfoShare spędziliśmy na naszym stoisku w Strefie Startupów, opowiadając o naszej usłudze i odpowiadając szczegółowo na pytania naszych gości. Odzew był bardzo pozytywny! Na miejscu mieliśmy ze sobą wersję demo Click2CallMe, która pozwalała na przetestowanie, jak wygląda nasz interfejs oraz wykonywanie i odbieranie połączeń. Demo pokazywaliśmy zarówno na komputerze, jak i na urządzeniach mobilnych: smartfonie i tablecie. Demo pokazywaliśmy zarówno na komputerze, jak i na urządzeniach mobilnych: smartfonie i tablecie. Zbieraliśmy skrupulatnie wszelkie sugestie i komentarze, które na pewno weźmiemy pod uwagę przy rozwijaniu naszej usługi. Ty również już teraz możesz zgłosić się do 30-dniowego bezpłatnego testu Click2CallMe.

 

Networking, impreza i bieg po plaży

Podczas dwóch dni konferencji co kilka chwil nadarzała się okazja do nawiązywania nowych kontaktów. Dzięki temu poznaliśmy wiele osób i wróciliśmy do domu z nowymi relacjami biznesowymi. Był Speed Dating „jeden na jeden” z przedsiębiorcami i inwestorami. Bawiliśmy się na Networking Party w Starym Maneżu, podczas którego zagrali Fisz i Emade. Zaś drugiego dnia o 7 rano ruszyliśmy w 7 km bieg po plaży (kto miał okazję ścigać się na suchym piasku, wie, jakie to wyzwanie). Wszędzie tam byli otwarci ludzie, z którymi znaleźliśmy wspólny „startupowy” język.

 

Zastrzyk inspiracji

InfoShare to przede wszystkim platforma wymiany pomysłów i przepływu inspiracji. Spotkanie kreatywnych głów pełnych energii do działania. W odpowiedzi na naszą prezentację otrzymaliśmy wiele ciepłych słów. Wysłuchaliśmy wielu (choć nie udało się być na wszystkich) interesujących wykładów. Spojrzeliśmy z zupełnie nowej perspektywy na Click2CallMe – dzięki pytaniom i uwagom od gości naszego stoiska. I, co dla nas bardzo ważne, wróciliśmy z pewnością, że zmierzamy w dobrym kierunku oraz z nową mocą do działania. Dziękujemy!

Kontynując korzystanie z tej strony zgadzasz się na użycie ciasteczek. więcej informacji

Opcje ciasteczek (pliki cookie) na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka", aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia z przeglądania strony. Kontynuując korzystanie ze strony bez zmiany ustawień ciasteczek lub klikając w "Akceptuj" wyrażasz zgodę na stosowanie ciasteczek. Jednocześnie pragniemy poinformować, że zbieramy anonimowe statystyki wyświetlania strony przy użyciu narzędzi Google Analytics.

Zamknij