Czy wiesz, ilu gości odwiedza Twoją stronę internetową? Jaka część z nich ma ochotę skontaktować się z Tobą, a kto rzeczywiście się do Ciebie odzywa i zostaje Twoim klientem? Czy ułatwiasz im nawiązanie kontaktu z Twoją firmą?

Jeśli masz stronę WWW i zależy Ci na tym, by odwiedzający Cię na niej goście częściej zamieniali się w klientów, to Click2CallMe jest usługą dla Ciebie. Już teraz możesz zapisać się i wypróbować ją za darmo przez 30 dni!

 

Czym jest Click2CallMe?

Click2CallMe to przycisk na Twojej stronie, który pozwala użytkownikom odwiedzającym Twoją stronę na bezpośredni, natychmiastowy i darmowy kontakt z Tobą. Jeśli klient ma do Ciebie pytanie bądź jest zainteresowany ofertą, może zadzwonić z Twojej strony WWW bez potrzeby instalowania dodatkowych aplikacji. Jedno kliknięcie – i rozmawia z Tobą bądź Twoim konsultantem. Co ważne:

  • Bezpłatnie
  • Bez instalowania dodatkowych aplikacji
  • Anonimowo
  • Z dowolnego urządzenia: komputera, smartfona czy tabletu

 

Jak działa Click2CallMe?

Uruchomienie usługi polega na umieszczeniu przycisku Click2CallMe na swojej stronie internetowej. Możesz personalizować jego wygląd, tekst i położenie tak, by pasował do Twojej witryny.

Użytkownik widzi przycisk na każdej podstronie. Wystarczy, że w niego kliknie, by połączyć się z Tobą lub wolnym w danej chwili konsultantem.

 

Dlaczego Click2CallMe?

Kontakt głosowy znacznie przyspiesza i usprawnia obsługę klienta, gdyż jest najbardziej naturalnym sposobem komunikacji międzyludzkiej, w przeciwieństwie do kontaktu tekstowego.

Click2CallMe umożliwia właśnie kontakt głosowy i to wtedy, gdy klient chce go nawiązać – to dzwoniący decyduje, kiedy wykonuje połączenie. Nie musi czekać aż do niego oddzwonisz.

Ty zaś zyskujesz kontakt z potencjalnym klientem.

Byś mógł mierzyć efekty działania Click2CallMe, zbieramy dla Ciebie dane o połączeniach i dajemy możliwość generowania raportów. Dzięki temu możesz monitorować, jaki wpływ na Twój biznes ma przycisk Click2CallMe na Twojej stronie.

 

Korzystaj z Click2CallMe przez 30 dni za darmo. Tylko teraz!

Jeśli chcesz ułatwić gościom swojej strony internetowej kontakt z Tobą, skorzystaj z naszej limitowanej oferty. Tylko teraz możesz używać Click2CallMe za darmo przez 30 dni! Przejdź na stronę i wypełnij formularz. Sprawdź, jak działa Click2CallMe!

Kontynując korzystanie z tej strony zgadzasz się na użycie ciasteczek. więcej informacji

Opcje ciasteczek (pliki cookie) na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka", aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia z przeglądania strony. Kontynuując korzystanie ze strony bez zmiany ustawień ciasteczek lub klikając w "Akceptuj" wyrażasz zgodę na stosowanie ciasteczek. Jednocześnie pragniemy poinformować, że zbieramy anonimowe statystyki wyświetlania strony przy użyciu narzędzi Google Analytics.

Zamknij